About Company

Shantou Huasheng plastike Co, Ltd, është një prodhues profesional në paketimin kozmetike. Produktet përfshirë: rastet e bojë për vetulla, eyeliner raste, raste lip gloss, compacts rastet pluhur dhe kështu on.We sigurojë klientët me një seri të teknikave të komplementit për prodhim. Të tilla si vulosje e nxehtë, mëndafshi-ekran, shtypjen e nxehtë të transferueshme dhe ultratinguj. Ne gjithashtu kemi integruar të gjitha proceset e prodhimit nga lëndëve të para në produkte të gatshme, duke përfshirë derdhur injeksion, defekt i derdhur, vakum plating, lacquering UV, prekje të butë.

Follow Us

on our social media
  • sns01
  • sns02
  • sns03